به نام خدا

با توجه به رشد اقتصادی چشمگير كشورهای آسيای جنوب شرقی در حوزه صنعت و تجارت ،مخصوصا چين كه در حال حاضر بزرگترين كشور در امر صادرات به اقصی نقاط جهان بوده و همچنين اين كشور از رقم واردات قابل توجهی در دنیا بر خوردار است.
لذا در اين راستا شركت تجارت سبز مارگون بيش از 10 سال است كه فعاليت بازرگانی خود را با چين آغاز نموده و در اين حوزه تجربيات و روابط ارزشمند و قابل ملاحظه ای كسب نموده است.
شركت تجارت سبز مارگون با تأسيس و ثبت شركت رسمی بازرگانی در چين و هنگ كنگ و داير نمودن دفتر در شهر گوانجو چين و تهران و مشهد وهمچنين همكاری نزديك با ديگر شركت ها در ساير شهرها و برخی كشورهای ديگر توانسته بين شركت های ايرانی و چينی ارتباط مستقيم و بدون واسطه برقرار كند،كه اين موضوع در حوزه روابط تجاری بسيار حائز اهميت می باشد.
لازم به ذکر است شهر گوانجو سومین شهر صنعتی بزرگ چین بوده که در استان گواندگ واقع شده و این استان درکل کشوربالاترین رقم صادرات را دارا می باشد. شركت تجارت سبز مارگون با بكارگيری و همكاری كارشناسان ايرانی و چينی مسلط به زبان فارسی - چينی - انگليسی با تخصص های مرتبط با نياز مشتری،ارتباط نزديك و صميمی بين طرفين خريدار و فروشنده برقرار كرده است.
از عمده فعاليت های اين شركت بجز واردات،بازاريابی و صادرات كالاهای ايرانی بخصوص مواد معدنی بویژه سنگ آهن و سنگ ساختمانی و بعضی از کالاهای صادراتی کشور در چین می باشد.
بسياری از كمپانی هايی آمريكايی و اروپايی در چين يا واحد توليدی داشته ويا دفتر نمايندگی رسمی،با توجه به مسئله تحریم ارتباط تجاری شركت های ايرانی با اين گونه كمپانی ها مشكل و در بسياری از موارد غير ممكن می باشد،ما ميتوانيم با عنوان شركت چينی،اين ارتباط را برقرار و نياز تجاری مشتريان عزيز ايرانی را مرتفع كنيم.
يكی از مشكلات بازرگانان و توليد كنندگان ايرانی نقل و انتقال ارز كالاهای خريداری يا فروخته شده است كه با توجه به پيچيدگی اين عمليات از طريق سيستم بانكی شركت تجارت سبز مارگون با صرّافان معتبر و رسمی كشور همكاری داشته و اين مشكل را بدون دغدغه و نگرانی حل نموده است.
مشاهده گرديده در بسياری از موارد تجار ايرانی منابع تأمين كالای مورد نياز خود را ازسايت های مجازی غير واقعی جستجو كرده و بعد از ارسال ارزش كالا متوجه می شوند كه اين منابع دروغ و غير واقعی است و از اين بابت متحمل ضرر و زيان فراوانی می شوند. لذا با استقرار دفتر ما در چين می توانيم به مراكز اصلی و دست اوّل توليد وفروش دست يابی داشته باشيم و بين بازرگانان كشورمان و تولید کنندگان چینی ارتباط مستقيم برقرار كنيم تا تجار عزيز ايرانی با آرامش خاطر و سالم ترين راه كالای مورد نياز خود را خريداری كنند.
در اين راستا كليه مراحل را ازرصد مراكز توليد-فروش-مذاكره-انعقاد قرارداد و ارسال كالا به ايران را انجام می دهيم.
شركت تجارت سبز مارگون تنها نماينده شركت دولتی چين در ايران است كه تمام شركت ها و كارخانجات چين را اعتبار سنجی کرده وصلاحيت و اصالت آنها را تأييد و يا رد نمی نمايد و به حد نياز درخواست كننده اطلاعات در اختيار آنها می گذارد.

شرکت تجارت سبز مارگون