گروه بازرگانی تجارت سبز مارگون تنها گروه بازرگانی می باشد که بیش از ده سال سابقه ترخیص تخصصی تجهیزات و قطعات الکترونیکی را در رزومه خود دارد. این شرکت با تجربه بالا در جهت ترخیص کالا ها و قطعات الکترونیکی شامل:

1-موبایل و لوازم جانبی

2-انواع لوازم الکتریکی

3-کامپیوتر و قطعات

4-بیسیم و قطعات

آماده ارائه بهترين خدمات خود به شما مشتريان و تجار گرامي می‌باشد. مشاوران و همکاران ما با تکیه برتجربه و دانش روز گمرکی و تسلط کامل بر صنف قطعات الکترونیکی و محصولات آن آماده مشاوره و انجام تشریفات گمرکی و ترخیص کالای شما مشتریان گرامی از تمامی گمرکات کشور از جمله گمرک شهید رجایی بندر عباس، بوشهر، خرمشهر و فرودگاه امام خمینی در سریع ترین زمان ممکن و با هزینه رقابتی می باشند.

همچنین این شرکت با دارا بودن دفتر فعال در کشور چین آماده دریافت سفارش حمل و ترخیص این تجهیزات می‌باشد. کافیست وزن محموله قطعات الکترونیک خود را اعلام کرده تا همکاران ما با ارائه بهترین نرخ ترخیص، کالای شما را از چین تحویل گرفته و در تهران به شما تحویل نمایند.
ترخیص تجهیزات الکترونیکی و قطعات الکترونیک تخصص ماست.

روش این شرکت در ترخیص کالا
مشاوره تخصصی- دریافت پروفرما- اعلام هزینه ترخیص کالا- شروع فرآیند ترخیص کالا- دریافت مجوزهای لازم در صورت نیاز- طی مراحل گمرکی در گمرک- تحویل کالا درب انبار شما-

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

همچنین میتوانید به طور مستقیم با کارشناس ما به شماره 00989153030120 در تماس باشید